director:Mariana Pop

director adjunct:Claudiu Nedea

Nr. crt
Clasa
Diriginte
Profil
Specializare
Locatie
1
0
Mihaela Daniel
Inv. pri
abecedar
Club cantina
2
I
Sonia Livia Cindea
Inv. pr.
general
Corp B, Parter, Sala 1
3
II
Aurora Tulici
Inv. pr.
Corp C, Et. 1,Sala 11( Cabinet I
4
III
Sanda Daniela Ciupe
Inv. pr.
Corp B, Et. 1, CDI
5
IV
Ramona Claudia Iacob
Inv. pr.
Corp C, Parter, Sala 1
6
IXA
Cristian Miholca
Real
Matemtica-Informatica, Informatica Intensiv
Corp A, Parter, Sala 3
7
IXB
Claudia Pop
Real
Stiinte ale Naturii
Corp A, Parter, Laborator Chimie
8
IXC
Viorel Filip Gherman
Uman
Stiinte Sociale
Corp A, Et. 2, Sala 22
9
IXD
Rebeca Bozga
Uman
Stiinte Sociale
Corp A, Et. 2, Sala 24
10
IXE
Loredana Sisestean
Uman
Filologie
Corp C, Et. 2, Sala 23
11
VA
Alina Filip Gherman
Gimnaziu
Informatica, Engleza
Corp D, Et. 1, Sala 11(Langa CDI
12
VB
Simona Coroian
Gimnaziu
Informatica, Engleza
Corp B, Et. 1, Laborator Informa
13
VIA
Rodica Vele
Gimnaziu
Informatica, Engleza
Corp C, Et. 1, Sala 14
14
VIB
Monica Burzo
Gimnaziu
Informatica, Engleza
Corp C, Et. 1, Sala 12
15
VIIA
Florina Ciupe
Gimnaziu
Informatica, Engleza
Corp C, Et. 1, Sala 13
16
VIIIA
Adela Miclea
Gimnaziu
Informatica, Engleza
Corp C, Et. 1,Sala 11( Cabinet I
17
VIIIB
Andreea Nastasache
Gimnaziu
Informatica, Engleza
Corp A, Et. 1, Sala 14
18
XA
Ana Boga
Real
Matemtica-Informatica, Informatica Intensiv
Corp A, Et. 1, Sala 15(Laborator
19
XB
Liviu Chindris
Real
Stiinte ale Naturii
Corp A, Et. 2, Sala 25(Laborator
20
XC
Claudiu CIndea
Uman
Stiinte Sociale
Corp C, Et. 2, Sala 21
21
XD
Valeria Santa
Uman
Stiinte Sociale
Corp A, Et. 2, Sala 13
22
XIA
Saveta Heres
Real
Matemtica-Informatica, Informatica Intensiv
Corp A, Et. 2, Sala 12
23
XIB
Mirela Ionas
Real
Stiinte ale Naturii
Corp A, Parter, Sala2
24
XIC
Viorica Nekita
Uman
Stiinte Sociale
Corp C, Et. 2, Sala 25(Matematic
25
XID
Zamfira Timbus
Uman
Stiinte Sociale
Corp D, Et. 2, Sala Festiva
26
XIE
Anamaria Molnar
Uman
Filologie
Corp A, Et. 2, Sala 23
27
XIIA
Mihaela Lese
Real
Matemtica-Informatica, Informatica Intensiv
Corp A, Et. 2, Laborator Informa
28
XIIB
Teodor Lese
Real
Stiinte ale Naturii
Corp C, Et. 2, Sala 24
29
XIIC
Adela Miclea
Real
Stiinte ale Naturii
Corp B, Et. 1, Sala 11
30
XIID
Marius Calin Burzo
Uman
Stiinte Sociale
Corp C, Et. 2, Sala 22
31
XIIE
Valeria Bilt
Uman
Filologie
Corp B, Et. 1, Sala 11

Absolventi ai Liceului