Performante ale elevilor din perioada "2015-2016 Olimpiade Scolare"

Nr. crt
Nume Prenume
Clasa
Materia
Profesor Indrumator
Nivel
Rezultat
1
Gaspar Bernadeth Ingrid
VI A
Concurs Terra, judeteana
Mentiune
2
Echipa Volei baieti IX-XII
IX-XIII
Ed. Fizica
Cindea Claudiu
ONSS, judeteana
Premiul II
3
Echipa volei baieti V-VIII
V-VIII
Ed. Fizica
Cindea Claudiu
ONSS, judeteana
Premiul II
4
Ecipa Volei fete IX-XII
IX-XII
Ed. Fizica
Cindea Claudiu
ONSS, judeteana
Premiul IV
5
Leo Mihai
VI A
Fizica
Lese Mihaela
Judeteana
Mentiune
6
Boga Titus
IX B
Fizica
Boga Ana
Judeteana
Mentiune
7
Paven Andreea
VI A
Fizica
Lese Mihaela
Judeteana
Mentiune
8
Paven Andreea
VI A
Fizica
Lese Mihaela
Micii fizicieni, judeteana
Premiul I
9
Leo Mihai
VI A
Fizica
Lese Mihaela
Micii fizicieni, judeteana
Premiul I
10
Titoc Alexandra
VI A
Fizica
Lese Mihaela
Micii fizicieni, judeteana
Premiul I
11
Tatoc Alexandra
VI A
Fizica
Lese Mihaela
Nationala
Premiul II
12
Titoc Alexandra
VI A
Fizica
Lese Mihaela
Judeteana
Premiul III
13
Vasc Alexandru
VI A
Fizica
Lese Mihaela
Micii fizicieni, judeteana
Premiul III
14
Pop Ioan Petru
VI B
Geografie
Pop Mihaela
Concurs Terra, judeteana
Mentiune
15
Cupsa Dora
V A
Geografie
Pop Mihaela
Concurs Terra, judeteana
Mentiune
16
Oana Cristiana
V A
Geografie
Pop Mihaela
Nationala
Mentiune
17
Gaspar Bernadeth Ingrid
VI A
Geografie
Pop Mihaela
Concurs Terra, Nationala
Participare
18
Buda Andrei
XII D
Geografie
Santa Valeria
Judeteana
Premiul II
19
Oana Cristiana
V A
Geografie
Pop Mihaela
Concurs Terra, judeteana
Premiul III
20
Dumitru Cristian
XII A
Informatica
Chindris Liviu
Judeteana
Mentiune
21
Barbos Marian Andrei
X A
Informatica
Miiholca Cristian
Judeteana
Mentiune
22
Herman Felician
X A
Informatica
Miholca Cristian
Judeteana
Mentiune
23
Sas Diana
X A
Lb. Engleza
Ciupe Florina
Judeteana
Premiul I
24
Cupsa Cornelia
VIII
Lb. Engleza
Ciupe Florina
Locala
Premiul II
25
Pop Daria
VII
Lb. Engleza
Vargovski Melinda
Locala
Premiul II
26
Barbos Marian
X A
Lb. Engleza
Ciupe Florina
Judeteana
Premiul II
27
Demian Robert
VIII
Lb. Engleza
Ciupe Florina
Locala
Premiul III
28
Bob Ioana
VII
Lb. Engleza
Vargovski Melinda
Locala
Premiul III
29
Ionas Emanuela
XI A
Lb. Engleza
Ciupe Florina
Judeteana
Premiul III
30
Pop Miriam
X F
Lb. Latina
Nekita Viorica
Nationala
Participare
31
Santa Daniela Iustina
IX E
Lb. Latina
Nekita Viorica
Judeteana
Premiul I
32
Pop Miriam
X F
Lb. Latina
Nekita Viorica
Judeteana
Premiul I
33
Filip Daniela Iustina
IX E
Lb. Latina
Nekita Viorica
Nationala
Premiul special
34
Ghitiu Andreea
XI F
Lb. Romana
Bilt Valeria
C national Recitare, Nationala
Marele premiu
35
Filip Daniela Iustina
IX E
Lb. Romana
Bilt Valeria
Scriitor pt o zi, nationala
Mentiune
36
Filip Madalina
IX B
Lb. Romana
Bilt Valeria
Scriitor pt o zi, nationala
Mentiune
37
Mihis Sara
IX C
Lb. Romana
Bilt Valeria
Conc Ocrotiti de Eminescu, nat
Premiul I
38
Santa Daniela Iustina
IX E
LB. Romana
Bilt Valeria
Judeteana
Premiul II
39
Pop Razvan
IX C
Lb. Romana
Bilt Valeria
Conc Ocrotiti de Eminescu, nat
Premiul II
40
Sandru Rebeca
IX B
Lb. Romana
Bilt Valeria
Scriitor pt o zi, nationala
Premiul II
41
Filip Madalina
IX B
Lb. Romana
Bilt Valeria
Conc Ocrotiti de Eminescu, nat
Premiul III
42
Ghitiu Andreea
XI F
Lb. Romana
Bilt Valeria
Ocrotiti de Eminescu, nat
Premiul special
43
Boga Titus
IX B
Matematica
Lese Teodor
Nationala
Participare
44
Boga Titus
IX B
Matematica
Lese Teodor
Adolf Haimovici, judeteana
Premiul II
45
Buda Alina
XII B
Matematica
Lese Teodor
Adolf Haimovici, judeteana
Premiul III
46
Oana Flavia
XI B
Religie ortodoxa
Vele Rodica
Nationala
I
47
Perta Tatiana
XII D
Religie ortodoxa
Vele Rodica
Carticica mea, nationala
Mentiune
48
Petrut Sorina
XI B
Religie ortodoxa
Vele Rodica
Carticica mea, nationala
Mentiune
49
Mutiu Monica
XII D
Religie ortodoxa
Vele Rodica
Carticica mea, nationala
Mentiune
50
Santa Alexandra
X B
Religie Ortodoxa
Vele Rodica
Carticica mea, nationala
Premiul I
51
Pop Andreea
XII D
Religie ortodoxa
Vele Rodica
Carticica mea, nationala
Premiul I
52
Petrut Sorina
XI B
Religie ortodoxa
Vele Rodica
Renasterea Bucuriei, nationala
Premiul I
53
Pop Mihai
XI B
Religie ortodoxa
Vele Rodica
Carticica mea, nationala
Premiul II
Inapoi la Meniu