Performante ale elevilor din perioada "2014-2015 Olimpiade Scolare"

Nr. crt
Nume Prenume
Clasa
Materia
Profesor Indrumator
Nivel
Rezultat
1
Man Mihaela
X A
Astronomie
Stoian Ioan (Gh. Sincai)
Nationala
Mentiune
2
Micu Maria
VIII
Chimie
Pop Claudia
Judeteana
Mentiune
3
Filip Iulian
IX A
Fizica
Heres Saveta, Lese Mihaela
Judeteana
Mentiune
4
Ciupe Paul
VII
Fizica
Heres Saveta, Lese Mihaela
Judeteana
Mentiune
5
Buda Alina
XI
Fizica
Heres Saveta, Lese Mihaela
Judeteana
Premiul II
6
Titoc Alexandra
V A
Geografie
Pop Mihaela
Concurs Terra
Mentiune
7
Indre Carina
VII
Geografie
Pop Mihaela
Judeteana, Concurs Terra
Mentiune
8
Buda Andrei
XI D
Geografie
Santa Valeria
Judeteana
Premiul III
9
Morar Laurentiu Robert
X A
Informatica
Chindris Liviu
Interjudeteana
Participare
10
Morar Laurentiu Robert
X A
Informatica
Chindris Liviu
Concurs National G Moisil Iasi
Participare
11
Morar Laurentiu Robert
X A
Informatica
Chindris Liviu
Judeteana
Premiul I
12
Szasz Henrietta
X A
Informatica
Chindris Liviu
Judeteana
Premiul II
13
Cureu Diana
VIII
Lb Latina
Nekita Viorica
Judeteana
Premiul III
14
Demian Robert
VII
Lb. Engleza
Ciupe Florina
Locala
Mentiune
15
Pop Andreea
XI D
Lb. Engleza
Ciupe Florina
Judeteana
Mentiune
16
Pop Iulia
XI B
Lb. Engleza
Ciupe Florina
Judeteana
Mentiune
17
Nechita Ionut
XII A
Lb. Engleza
Ciupe Florina
Judeteana
Mentiune
18
Sas Diana
IX A
Lb. Engleza
Ciupe Florina
Judeteana
Mentiune
19
Micu Maria
VIII
Lb. Engleza
Sisestean Loredana
Locala
Mentiune
20
Coc Gina Teodora
IX F
Lb. Engleza
Sisestean Loredana
Concursul judetean Shakespeare
Premiul II
21
Sas Diana
IX A
Lb. Engleza
Sisestean Loredana
Concurs Judetean Shakespeare
Premiul II
22
Borodi Lorena
IX A
Lb. Engleza
Sisestean Loredana
Concurs Judetean Shakespeare
Premiul II
23
Santa Iulia
X A
Lb. Franceza
Griguta Augustin
Judeteana
Premiul I
24
Santa Iulia
X A
Lb. Franceza
Griguta Augustin
Nationala
Premiul III
25
Santa Diana
XI F
Lb. Latina
Nekita Viorica
Judeteana
Premiul I
26
Todorean Diana
VIII
LB. Latina
Nekita Viorica
Judeteana
Premiul I
27
Pop Miriam
IX F
Lb. Latina
Nekita Viorica
Judeteana
Premiul II
28
Santa Iulia
XI D
Lb. Romana
Filip Gherman Alina
Judeteana
Mentiune
29
Herta Danut
X A
Lb. Romana
Ciobotaru Ana
George Calinescu, Judeteana
Mentiune
30
Tuns Bianca
IX B
Lb. Romana
Filip Gherman Alina
Judeteana
Mentiune
31
Buda Roxana
X D
Lb. Romana
Ciobotaru Ana
Nationala
Participare
32
Ionas Emanuela
X A
Lb. Romana
Ciobotaru Ana
Nationala
Participare
33
Herta Danut
X D
Lb. Romana
Ciobotaru Ana
Concurs national Adolescenta
Participare
34
Herta Danut
X D
Lb. Romana
Ciobotaru Ana
Nationala
Participare
35
Herta Danut
X D
Lb. Romana
Ciobotaru Ana
Judeteana
Premiul I
36
Herta Danut
X D
Lb. Romana
Ciobotaru Ana
Conc. Ocrotiti de Eminescu
Premiul II
37
Herta Danut
X D
Lb. Romana
Ciobotaru Ana
Conc Scriitor pt o zi, judet
Premiul III
38
Ionas Emanuela
X A
Matematica
Ionas Mirela
Judeteana
Mentiune II
39
Pop Andreea
XI D
Matematica
Ionas Mirela
Conc Adolf Haimovici, jud
Mentiune III
40
Paven Andreea Ioana
V A
Matematica
Gavrilas Emilia
Judeteana
Premiul III
41
Titoc Ioana Alexandra
V A
Matematica
Gavrilas Emilia
Judeteana
Premiul III
42
Corul Symboll
IX-XII
Muzica
Babosan Andrei
Judeteana
Premiul II
43
Gherghely Diana
VI
Religie
Pop Natalia
Judeteana
Mentiune
44
Pop Ioan Petru
VI
Religie
Pop Natalia
Judeteana
Mentiune
Inapoi la Meniu