Performante ale elevilor din perioada "2013-2014 Olimpiade Scolare"

Nr. crt
Nume Prenume
Clasa
Materia
Profesor Indrumator
Nivel
Rezultat
1
Pop Dan
XII A
Ed. Fizica
Cindea Claudiu
Judeteana
Premiul II
2
Lazar Raul
XII D
Ed. Fizica
Cindea Claudiu
Judeteana
Premiul II
3
Herbszt Iosif
XI A
Ed. Fizica
Cindea Claudiu
Judeteana
Premiul II
4
Danciu Alexandru
X D
Ed. Fizica
Cindea Claudiu
Judeteana
Premiul II
5
Dunca Razvan
XI C
Ed. Fizica
Cindea Claudiu
Judeteana
Premiul II
6
Dolha Dan
XII A
Ed. Fizica
Cindea Claudiu
Judeteana
Premiul II
7
Marcu Paul
XI A
Ed. Fizica
Cindea Claudiu
Judeteana
Premiul II
8
Rat Cristina
XII D
Ed. Fizica
Cindea Claudiu
Judeteana
Premiul IV
9
Ilies Alexandra
X D
Ed. Fizica
Cindea Claudiu
Judeteana
Premiul IV
10
Danciu Roxana
X D
Ed. Fizica
Cindea Claudiu
Judeteana
Premiul IV
11
Santa Gizela
XI B
Ed. Fizica
Cindea Claudiu
Judeteana
Premiul IV
12
Matesan Roxana
X D
Ed. Fizica
Cindea Claudiu
Judeteana
Premiul IV
13
Filip Florina
XII D
Ed. Fizica
Cindea Claudiu
Judeteana
Premiul IV
14
Filip Mihaela
X D
Ed. Fizica
Cindea Claudiu
Judeteana
Premiul IV
15
Cozmuta Mihaela
X A
Ed. Fizica
Cindea Claudiu
Judeteana
Premiul IV
16
Boga Cristina
XI B
Ed. Fizica
Cindea Claudiu
Judeteana
Premiul IV
17
Gandac Veronica
XII E
Geografie
Pop Mihaela
Judeteana
Premiul II
18
Tuns Madalina
XI D
Geografie
Pop Mihaela
Judeteana
Premiul II
19
Medan Florin-Andrei
XII A
Informatica
Miholca Cristian
Judeteana
Mentiune I
20
Dumitru Dan-Alexandru
XII A
Informatica
Miholca Cristian
Judeteana
Mentiune II
21
Butcure Ioan-Marian
XII A
Informatica
Miholca Cristian
Judeteana
Mentiune II
22
Molnar Viola
XI A
Informatica
Miholca Cristian
Judeteana
Mentiune II
23
Medan Florin-Andrei
XII A
Informatica
Miholca Cristian
Interjudeteana
Participare
24
Herta Danut
IX D
Istorie
Filip Gherman Viorel
Judeteana
Mentiune
25
Pitis Anca
IX B
Istorie
Filip Gherman Viorel
Nationala
Participare
26
Pitis Anca
IX B
Istorie
Filip Gherman Viorel
Judeteana
Premiul I
27
Ferent Andreea
XI D
Istorie
Timbus Zamfira
Judeteana
Premiul II
28
Palcus Cornelia Corina Maria
XII E
Istorie
Filip Gherman Viorel
Judeteana
Premiul II
29
Santa Diana
X F
Latina
Nekita Viorica
Nationala
-
30
Santa Diana
X F
Latina
Nekita Viorica
Judeteana
Premiul I
31
Pop Miriam
VIII
Latina
Nekita Viorica
Judeteana
Premiul III
32
Nechita Ionut-Vasile
XI A
Limba Engleza
Ciupe Florina
Judeteana
Mentiune
33
Onise Paul
VII
Limba Franceza
Coroian Simona
Judeteana
Mentiune I
34
Santa Iulia
IX A
Limba Franceza
Indre Luciana
Judeteana
Premiul I
35
Dumitru Dana
XII D
Limba Franceza
Muresan Sebastian
Judeteana
Premiul III
36
Hodor Alex
VII
Limba Franceza
Coroian Simona
Judeteana
Premiul III
37
Mos Gabriela
VIII
Limba Romana
Burzo Monica
Judeteana
Mentiune
38
Ferent Andreea
XI D
Limba Romana
Mihnea Bogdan
Judeteana
Premiul II
39
Borodi Lorena
VIII
Limba Romana
Burzo Monica
Judeteana
Premiul II
40
Filip Iustina
VII-a
Limba Romana
Burzo Monica
Judeteana
Premiul II
41
Echipa de volei baieti Gimnaziu
VII
Olimpiada Sportului Scolar
Candea Claudiu
Judeteana
Premiul II
42
Echipa de volei baieti Liceu
XII A, XII D, XI C, X D
Olimpiada Sportului Scolar
Candea Claudiu
Judeteana
Premiul II
43
Echipa de volei fete Liceu
XIID, XIB, XD
Olimpiada Sportului Scolar
Candea Claudiu
Judeteana
Premiul IV
44
Filip Iustina
VII
Religie Ortodoxa
Pop Natalia
Nationala
-
45
Buda Andreea
X B
Religie Ortodoxa
Pop Natalia
Judeteana
Mentiune I
46
Filip Iustina
VII
Religie Ortodoxa
Pop Natalia
Judeteana
Premiul I
47
Telcean Madalina
X D
Religie Ortodoxa
Pop Natalia
Judeteana
Premiul III
48
Mos Gabriela
VIII
Romana : "Lectura ca ablitiate de viata"
Burzo Monica
Judeteana
Premiul I
Inapoi la Meniu