Performante ale elevilor din perioada "2013-2014 Olimpiade Scolare"

Nr. crt
Nume Prenume
Clasa
Materia
Profesor Indrumator
Nivel
Rezultat
1
Tuns Madalina
XI D
Geografie
Pop Mihaela
Judeteana
Premiul II
2
Gandac Veronica
XII E
Geografie
Pop Mihaela
Judeteana
Premiul II
3
Medan Florin-Andrei
XII A
Informatica
Miholca Cristian
Judeteana
Mentiune I
4
Molnar Viola
XI A
Informatica
Miholca Cristian
Judeteana
Mentiune II
5
Dumitru Dan-Alexandru
XII A
Informatica
Miholca Cristian
Judeteana
Mentiune II
6
Butcure Ioan-Marian
XII A
Informatica
Miholca Cristian
Judeteana
Mentiune II
7
Medan Florin-Andrei
XII A
Informatica
Miholca Cristian
Interjudeteana
Participare
8
Herta Danut
IX D
Istorie
Filip Gherman Viorel
Judeteana
Mentiune
9
Pitis Anca
IX B
Istorie
Filip Gherman Viorel
Nationala
Participare
10
Pitis Anca
IX B
Istorie
Filip Gherman Viorel
Judeteana
Premiul I
11
Ferent Andreea
XI D
Istorie
Timbus Zamfira
Judeteana
Premiul II
12
Palcus Cornelia Corina Maria
XII E
Istorie
Filip Gherman Viorel
Judeteana
Premiul II
13
Santa Diana
X F
Latina
Nekita Viorica
Nationala
-
14
Santa Diana
X F
Latina
Nekita Viorica
Judeteana
Premiul I
15
Pop Miriam
VIII
Latina
Nekita Viorica
Judeteana
Premiul III
16
Nechita Ionut-Vasile
XI A
Limba Engleza
Ciupe Florina
Judeteana
Mentiune
17
Onise Paul
VII
Limba Franceza
Coroian Simona
Judeteana
Mentiune I
18
Santa Iulia
IX A
Limba Franceza
Indre Luciana
Judeteana
Premiul I
19
Dumitru Dana
XII D
Limba Franceza
Muresan Sebastian
Judeteana
Premiul III
20
Hodor Alex
VII
Limba Franceza
Coroian Simona
Judeteana
Premiul III
21
Mos Gabriela
VIII
Limba Romana
Burzo Monica
Judeteana
Mentiune
22
Borodi Lorena
VIII
Limba Romana
Burzo Monica
Judeteana
Premiul II
23
Filip Iustina
VII-a
Limba Romana
Burzo Monica
Judeteana
Premiul II
24
Ferent Andreea
XI D
Limba Romana
Mihnea Bogdan
Judeteana
Premiul II
25
Echipa de volei baieti Gimnaziu
VII
Olimpiada Sportului Scolar
Candea Claudiu
Judeteana
Premiul II
26
Echipa de volei baieti Liceu
XII A, XII D, XI C, X D
Olimpiada Sportului Scolar
Candea Claudiu
Judeteana
Premiul II
27
Echipa de volei fete Liceu
XIID, XIB, XD
Olimpiada Sportului Scolar
Candea Claudiu
Judeteana
Premiul IV
28
Filip Iustina
VII
Religie Ortodoxa
Pop Natalia
Nationala
-
29
Buda Andreea
X B
Religie Ortodoxa
Pop Natalia
Judeteana
Mentiune I
30
Filip Iustina
VII
Religie Ortodoxa
Pop Natalia
Judeteana
Premiul I
31
Telcean Madalina
X D
Religie Ortodoxa
Pop Natalia
Judeteana
Premiul III
32
Mos Gabriela
VIII
Romana : "Lectura ca ablitiate de viata"
Burzo Monica
Judeteana
Premiul I
Inapoi la Meniu