Performante ale elevilor din perioada "2011-2012"

Nr. crt
Nume Prenume
Clasa
Materia
Profesor Indrumator
Nivel
Rezultat
1
Bel Andrei
X B
"Evaluare in Educatie" Fizica
Heres Saveta
Judeteana
Diploma de participare
2
Oros Nicusor
X B
"Evaluare in Educatie" Fizica
Heres Saveta
Judeteana
Diploma de participare
3
Pop Dan
X A
"Evaluare in Educatie" Fizica
Heres Saveta
Judeteana
Diploma de participare
4
Vatavului Doru
X A
"Evaluare in Educatie" Fizica
Heres Saveta
Judeteana
Diploma de participare
5
Griguta Andreea Denisa
VII
"Evaluare in Educatie" Limba Romana
Griguta Monica
Nationala
Diploma de merit
6
Mos Gabriela
VI
"Evaluare in Educatie" Limba Romana
Griguta Monica
Nationala
Premiul I
7
Filip Iustina
V
"Evaluare in Educatie" Limba Romana
Griguta Monica
Nationala
Premiul I
8
Sas Diana
VI
"Evaluare in Educatie" Limba Romana
Griguta Monica
Nationala
Premiul III
9
Pop Catalin
VI
"Evaluare in Educatie"Matematica
Lese Teodor
Judeteana
Diploma de merit
10
Borodi Lorena
VI
"Evaluare in Educatie"Matematica
Lese Teodor
Judeteana
Diploma de merit
11
Inesc Karina
VIII
"Evaluare in Educatie"Matematica
Pop Mariana
Judeteana
Diploma de merit
12
Tinta Gabriela
VI
"Evaluare in Educatie"Matematica
Lese Teodor
Judeteana
Diploma de merit
13
Nechita Alexandra
XI B
"Evaluare in Educatie"Matematica
Lese Teodor
Judeteana
Diploma de merit
14
Nechita Alexandra
XI B
"Evaluare in Educatie"Matematica
Lese Teodor
Judeteana
Diploma de merit
15
Griguta Vlad
IX A
"Evaluare in Educatie"Matematica
Lese Teodor
Judeteana
Diploma de merit
16
Pop Calin
VI
"Evaluare in Educatie"Matematica
Lese Teodor
Judeteana
Diploma de merit
17
Filip Mircea
VII
"Evaluare in Educatie"Matematica
Pop Mariana
Judeteana
Diploma de merit
18
Buda Mirela
VIII
"Evaluare in Educatie"Matematica
Pop Mariana
Judeteana
Diploma de merit
19
Stelea Diana
IX B
"Evaluare in Educatie"Matematica
Lese Teodor
Judeteana
Diploma de merit
20
Ferent Andreea
IX D
"Evaluare in Educatie"Matematica
Pop Mariana
Judeteana
Diploma de merit
21
Inesc Karina
VIII
"Evaluare in Educatie"Matematica
Pop Mariana
Judeteana
Diploma de merit
22
Iuga Adelina
V
"Evaluare in Educatie"Matematica
Pop Mariana
Judeteana
Diploma de merit
23
Buda Alina
VIII
"Evaluare in Educatie"Matematica
Pop Mariana
Judeteana
Diploma de merit
24
Bude Diana
VII
"Evaluare in educatie"Matematica
Pop Mariana
Judeteana
Diploma de merit
25
Nechita Gabriel
VIII
"Evaluare in educatie"Matematica
Pop Mariana
Nationala
Premiul II
26
Nechita Alexandra
XI B
"Evaluare in educatie"Matematica
Lese Teodor
Nationala
Premiul III
27
Pop Andreea
VI
"Evaluare in educatie"Matematica
Lese Teodor
Nationala
Premiul III
28
Nechita Gabriel
VIII
"Evaluare in Educatie"Matematica
Pop Mariana
Nationala
Premiul III
29
Burdetiu Adrian
XI D
Concurs "Reverberatii eminesciene"
Bilt Valeria
Judeteana
Mentiune
30
Sighiartau Paul
XI A
Concurs "Reverberatii eminesciene"
Bilt Valeria
Judeteana
Premiul II
31
Sas Diana
VI
Concurs "+/ - Poezie"
Griguta Monica
Nationala
Premiu Special
32
Sas Diana
VI
Concurs "+/ - Poezie"
Lese Teodor
Nationala
Premiu Special
33
Sas Diana
VI
Concurs "+/- Poezie"
Griguta Monica
Judeteana
Premiul I
34
Mos Gabriela
VI
Concurs "+/- Poezie"
Griguta Monica
Nationala
Premiul III
35
Pop Andra
XII D
Concurs "Adolf Haimovici" Matematica
Miholca Gavril
Judeteana
Premiul I
36
Pop Andra
XII D
Concurs "Adolf Haimovici" Matematica
Miholca Gavril
Nationala
Premiul I
37
Pop Estera Ligia
X D
Concurs "Adolf Haimovici" Matematica
Miholca Gavril
Judeteana
Premiul III
38
Sas Diana
VI
Concurs "Cangurul"
Lese Teodor
Nationala
39
Barcutean Diana
X D
Concurs "Cultura si Spiritualitate Roman
Babosan Andrei
Judeteana
Mentiune
40
Barcutean Diana
X D
Concurs "Cultura,Spritualitate Romaneasc
Babosan Andrei
Judeteana
Mentiune
41
Pop Iulia
VIII
Concurs "Micul lingvist"
Griguta Monica
Interjudeteana
Mentiune
42
Filip Mircea
VII
Concurs "Micul lingvist"
Griguta Monica
InterJudeteana
Premiul II
43
Griguta Andreea DEnisa
VII
Concurs "Micul lingvist"
Griguta Monica
Interjudeteana
Premiul II
44
Mos Gabriela
VI
Concurs "Micul lingvist"
Griguta Monica
Interjudeteana
Premiul II
45
Man Mihaela
VII
Concurs "Micul lingvist"
Griguta Monica
Interjudeteana
Premiul III
46
Sas Diana
VI
Concurs "Micul lingvist"
Griguta Monica
Interjudeteana
Premiul III
47
Pop Miriam
VI
Concurs "Povestile Cangurului"
Griguta Monica
Nationala
Premiul I
48
Filip Iustina
V
Concurs "Povestile Cangurului"
Griguta Monica
Nationala
Premiul I
49
Hodis Miriam
VII
Concurs "Povestile Cangurului"
Griguta Monica
Nationala
Premiul I
50
Pop Iulia
VIII
Concurs "Povestile Cangurului"
Griguta Monica
Nationala
Premiul I
51
Serban Alexandra
XI D
Concurs "Reverberatii eminesciene"
Bilt Valeria
Judeteana
Mentiune
Inapoi la Meniu