Performante ale elevilor din perioada "2012-2013 Concursuri Scolare"

Nr. crt
Nume Prenume
Clasa
Materia
Profesor Indrumator
Nivel
Rezultat
1
Pop Iulia
IX B
"Evaluare in educatie" Engleza
Ciupe Florina
Nationala
Premiul II
2
Griguta Vlad Marius
X A
"Evaluare in educatie" Fizica
Lese Mihaiela
Nationala
Premiul I
3
Buda Alina Maria
IX B
"Evaluare in educatie" Fizica
Heres Saveta
Nationala
Premiul I
4
Lapusan Flaviu Ioan
IX A
"Evaluare in educatie" Fizica
Boga Ana
Nationala
Premiul I
5
Filip Daniela Iustina Viorelia
VI
"Evaluare in educatie" Fizica
Heres Saveta
Judeteana
Premiul II
6
Inesc Karina
IX B
"Evaluare in educatie" Fizica
Heres Saveta
Judeteana
Premiul II
7
Filip Marian Iulian
VII
"Evaluare in educatie" Fizica
Boga Ana
Judeteana
Premiul III
8
Mihis Denisa Emma
X A
"Evaluare in educatie" Fizica
Lese Mihaiela
Judeteana
Premiul III
9
Buda Mirela Adriana
IX B
"Evaluare in educatie" Fizica
Heres Saveta
Judeteana
Premiul III
10
Grigorescu Dan-Ioan
V
"Evaluare in educatie" Matematica
Ionas Mirela
Nationala
Mentiune
11
Indre Carina-Sorina
V
"Evaluare in educatie" Matematica
Ionas Mirela
Nationala
Mentiune
12
Demian Robert-Andrei
V
"Evaluare in educatie" Matematica
Ionas Mirela
Nationala
Mentiune
13
Nechita Alexandra Andreea
XII B
"Evaluare in educatie" Matematica
Lese Teodor
Nationala
Premiul I
14
Nechita Gabriel Cornel
IX B
"Evaluare in educatie" Matematica
Lese Teodor
Nationala
Premiul I
15
Ungur Alexandra
IX B
"Evaluare in educatie" Matematica
Lese Teodor
Nationala
Premiul I
16
Pop Andrada-Cristina
VII
"Evaluare in educatie" Matematica
Lese Teodor
Nationala
Premiul III
17
Griguta Vlad Marius
X A
"Evaluare in educatie" Matematica
Lese Teodor
Nationala
Premiul III
18
Nechita Gabriel Cornel
IX B
"Evaluare in educatie" Matematica
Lese Teodor
Nationala
Premiul III
19
Inesc Karina
IX B
"Evaluare in educatie" Matematica
Lese Teodor
Nationala
Premiul III
20
Buda Alina Maria
IX B
"Evaluare in educatie" Matematica
Lese Teodor
Nationala
Premiul III
21
Cupsa Daniela Valeria
XII B
"Evaluare in educatie" Matematica
Lese Teodor
Nationala
Premiul III
22
Hodis Liviu-Alexandru
VI
"Evaluare in educatie"Matematica
Pop Mariana
Nationala
Premiul III
23
Griguta Vlad Marius
X A
"Evrika" Fizica
Lese Mihaiela
Nationala
Mentiune
24
Lapusan Flaviu Ioan
IX A
"PHI" Fizica
Boga Ana
Nationala
Premiul I
25
Pop Iulia
IX B
"Povestile Cangurului" Limba Romana
Filip Alina
Nationala
Mentiune
26
Buda Alina Maria
IX B
"Povestile Cangurului" Limba Romana
Filip Alina
Nationala
Mentiune
27
Inesc Karina
IX B
"Povestile Cangurului" Limba Romana
Filip Alina
Nationala
Mentiune
28
Cupsa Daria Veronica
XI D
"Sesiunea de comunicari si referate" Ist
Timbus Zamfira
Judeteana
Premiul III
29
Filip Florina Varvara
XI D
"Sesiunea de comunicari si referate" Ist
Timbus Zamfira
Judeteana
Premiul III
30
Pop Andrada Cristina
VII
Concurs "Raluca Ripan" Chimie
Peter Mariuta
Judeteana
Mentiune
31
Mos Gabriela Paula
VII
Concurs "Raluca Ripan" Chimie
Peter Mariuta
Judeteana
Mentiune
32
Griguta Andreea Denisa
VIII
TABARA DE MATEMATICA
Pop Mariana
Judeteana
Premiul II
33
Pop Dan Vlad
XI A
TABARA DE MATEMATICA
Miholca Gavril
Judeteana
Premiul II
34
Morar Laurentiu Robert
VIII
TABARA DE MATEMATICA
Pop Mariana
Judeteana
Premiul III
35
Sas Diana Alexandra
VII
TABARA DE MATEMATICA
Lese Teodor
Judeteana
Premiul III
36
Borodi Lorena Bianca
VII
TABARA DE MATEMATICA
Lese Teodor
Judeteana
Premiul III
37
Filip Mircea Cornel
VIII
TABARA DE MATEMATICA
Pop Mariana
Judeteana
Premiul III
Inapoi la Meniu