Performante ale elevilor din perioada "2009-2010 Concursuri Scolare"

Nr. crt
Nume Prenume
Clasa
Materia
Profesor Indrumator
Nivel
Rezultat
1
Ungur Alexandra
VI
"+/- Poezie"
Griguta M/Indre I
Judeteana
Premiul II
2
Thira Andrei
V
"+/- Poezie"
Griguta M/Indre I
Judeteana
Premiul III
3
Molnar Izabela
V
"+/- Poezie"
Griguta M/Indre I
Judeteana
Premiul III
4
Pop Andra
X D
"Adolf Haimovici"
Miholca Gavril
Judeteana
Premiul II
5
Pop Andra
X D
"Adolf Haimovici"
Miholca Gavril
Nationala
Premiul II
6
Boier Andrei
IX B
"Evaluare in educatie" Fizica
Lese Mihaela
Judeteana
Mentiune
7
Burzo Maxim
IX B
"Evaluare in educatie" Fizica
Lese Mihaela
Judeteana
Mentiune
8
Griguta Vlad Marius
VII
"Evaluare Ón educatie" Fizica
Lese Mihaela
Nationala
Premiul I
9
Demian Catalin
XI A
"Evaluare in educatie" Fizica
Boga Ana
Judeteana
Premiul I
10
Man Ioana
X A
"Evaluare in educatie" Fizica
Boga Ana
Judeteana
Premiul I
11
Griguta Vlad-Marius
VII
"Evaluare in educatie" Fizica
Lese Mihaela
Judeteana
Premiul I
12
Petrut George
XA
"Evaluare in educatie" Fizica
Boga Ana
Judeteana
Premiul II
13
Bizo Simion
XA
"Evaluare in educatie" Fizica
Boga Ana
Judeteana
Premiul II
14
Nechita Andreea
IX B
"Evaluare in educatie" Fizica
Lese Mihaela
Judeteana
Premiul II
15
Pop Corina
XI D
"Evaluare in educatie" Fizica
Boga Ana
Judeteana
Premiul II
16
Tanta Sabina
VI
"Evaluare in educatie" Fizica
Lese Mihaela
Nationala
Premiul II
17
Buda Alina
VI
"Evaluare in educatie" Fizica
Lese Mihaela
Judeteana
Premiul III
18
Roman Andra
IX A
"Evaluare in educatie" Fizica
Lese Mihaela
Judeteana
Premiul III
19
Griguta Vlad Marius
VII
"Evrika"
Lese Mihaela
Nationala
Mentiune
20
Dorutan Cristina
XII A
"Info educatia"
Miholca Cristian
Judeteana
Premiul II
21
Cosma Ciprian
XII A
"Info educatia"
Miholca Cristian
Judeteana
Premiul II
22
Farcas Mihai
XII A
"Info educatia"
Miholca Cristian
Judeteana
Premiul II
23
Buda Alina
VI
"Micii fizicieni"
Lese Mihaela
Judeteana
Premiul I
24
Ungur Alexandra
VI
"Micii fizicieni"
Lese Mihaela
Judeteana
Premiul I
25
Inesc Karina
VI
"Micii fizicieni"
Lese Mihaela
Judeteana
Premiul III
26
Nechita Gabriel
VI
"Micii fizicieni"
Lese Mihaela
Judeteana
Premiul III
27
Man Cecilia
X A
"PHI"
Boga Ana
Nationala
Mentiune
28
Griguta Vlad-Marius
VII
"PHI"
Lese Mihaela
Nationala
Premiul II
29
Demian Catalin
XI A
"PHI"
Boga Ana
Nationala
Premiul II
30
Man Ioana
X A
"PHI"
Boga Ana
Nationala
Premiul III
31
Corul Liceului
Concurs de muzica pt. formatii corale
Babosan Andrei
Judeteana
Marele Premiu
32
Gherman Cristian
XI A
Cultura si civil. romaneasca
Bott Rozica/Nekita V
Judeteana
Premiul II
33
Serban Radu
XI A
Cultura si civil. romaneasca
Bott R/Nekita V
Judeteana
Premiul II
34
Serban Alexandra
IX D
Cultura si civil. romaneasca
Bott Rozica/Nekita V
Judeteana
Premiul II
35
Echipa de fotbal baieti
Cupa liceelor la fotbal
Cindea Claudiu
Judeteana
Premiul II
36
Muresan Andrei
XI D
Ses de comunicari si referate
Timbus Zamfira
Judeteana
Premiul I
37
Gherman Irina
X D
Ses de comunicari si referate
Bott Rozica
Judeteana
Premiul I
38
Petrut Ioana
XI D
Ses de comunicari si referate
Timbus Zamfira
Judeteana
Premiul I
39
Cosma Ciprian
XII A
Ses de comunicari si referate
Bott Rozica
Judeteana
Premiul I
40
Lazar Rebeca
XI D
Ses de comunicari si referate
Timbus Zamfira
Judeteana
Premiul II
41
Burdetiu Cornel
XI D
Ses de comunicari si referate
Timbus Zamfira
Judeteana
Premiul II
42
Nodis Raluca
XI D
Ses de comunicari si referate
Timbus Zamfira
Judeteana
Premiul II
Inapoi la Meniu