Performante ale elevilor din perioada "2010-2011 Concursuri Scolare"

Nr. crt
Nume Prenume
Clasa
Materia
Profesor Indrumator
Nivel
Rezultat
1
Sas Diana
V
"+ - Poezie"
Griguta Monica
Judeteana
Premiul I
2
Nechita Ionut
VIII
"Evaluare in educatie" Engleza
Ciupe Florina
Nationala
Premiul II
3
Bude Daciana
VIII
"Evaluare in educatie" Engleza
Ciupe Florina
Judeteana
Premiul III
4
Buda Dan
IX A
"Evaluare in educatie" Fizica
Heres Saveta
Judeteana
Mentiune
5
Oros Nicusor
IX A
"Evaluare in educatie" Fizica
Heres Saveta
Judeteana
Mentiune
6
Vatavului Doru
IX A
"Evaluare in educatie" Fizica
Heres Saveta
Nationala
Premiul I
7
Dolha Dan
IX
"Evaluare in educatie" Fizica
Heres Saveta
Judeteana
Premiul I
8
Buda Alina
VII
"Evaluare in educatie" Fizica
Lese Mihaela
Nationala
Premiul I
9
Griguta Vlad
VIII
"Evaluare in educatie" Fizica
Lese Mihaela
Nationala
Premiul I
10
Zaiacz Rafaela
IX A
"Evaluare in educatie" Fizica
Heres Saveta
Nationala
Premiul II
11
Pop Dan
IX A
"Evaluare in educatie" Fizica
Heres Saveta
Judeteana
Premiul II
12
Inesc Karina
VII
"Evaluare in educatie" Fizica
Lese Mihaela
Nationala
Premiul III
13
Griguta Denisa
VI
"Evaluare in educatie" Fizica
Boga Ana
Judeteana
Premiul III
14
Mos Gabriela
V
"Evaluare in educatie" Limba Romana
Griguta Monica
Judeteana
Premiul I
15
Borodi Lorena
V
"Evaluare in educatie" Limba Romana
Griguta Monica
Judeteana
Premiul I
16
Sas Diana
V
"Evaluare in educatie" Limba Romana
Griguta Monica
Judeteana
Premiul I
17
Pop Dan
IX A
"Evaluare in educatie" Matematica
Miholca Gavril
Nationala
Premiul III
18
Griguta Vlad
VIII
"Evrika"
Lese Mihaela
Nationala
Mentiune
19
Griguta Denisa
VI
"Micul Lingvist"
Griguta Monica
Judeteana
Premiul I
20
Sas Diana
V
"Micul Lingvist"
Griguta Monica
Judeteana
Premiul I
21
Filip Mircea
VI
"Micul Lingvist"
Griguta Monica
Judeteana
Premiul II
22
Mos Gabriela
V
"Micul Lingvist"
Griguta Monica
Judeteana
Premiul II
23
Ungur Alexandra
VII
"Micul Lingvist"
Griguta Monica
Judeteana
Premiul III
24
Perta Tatiana
VII
"Micul Lingvist"
Griguta Monica
Judeteana
Premiul III
25
Demian Catalin
XII A
"PHI"
Boga Ana
Nationala
Mentiune
26
Vlasan Daniel
XII A
"PHI"
Boga Ana
Nationala
Mentiune
27
Griguta Vlad
VIII
"PHI"
Lese Mihaela
Nationala
Premiul II
28
Buda Alina
VII
"PHI"
Lese Mihaela
Nationala
Premiul II
29
Hodis Miriam
VI
"Povestile Cangurului"
Griguta Monica
Judeteana
Premiul I
30
Coroian Alexandra
VII
"Povestile Cangurului"
Griguta Monica
Judeteana
Premiul I
31
Sas Diana
V
"Povestile Cangurului"
Griguta Monica
Judeteana
Premiul I
32
Bude Daciana
VIII
"Povestile Cangurului"
Griguta Monica
Judeteana
Premiul I
33
Pop Estera Ligia
IX D
Concurs "Adolf Haimovici"
Miholca Gavril
Nationala
Mentiune
34
Pop Andra Madalina
XI D
Concurs "Adolf Haimovici"
Miholca Gavril
Nationala
Premiul II
35
Echipa "Prietenii Naturii"
-
Concurs "Cauza noastra comuna"
Peter Mariuta
Nationala
Premiul I
36
Pop Miriam Georgiana
V
Concurs "Muguri si aripi"
Mihus Grigore
Nationala
Premiul II
37
Inesc Karina
VII
Concurs Chimie
Peter Mariuta
Judeteana
Mentiune
38
Nechita Gabriel
VII
Concurs Chimie
Peter Mariuta
Judeteana
Premiul II
39
Ungur Alexandra
VII
Concurs Chimie
Peter Mariuta
Judeteana
Premiul III
40
Buda Alina
VII
Concurs Chimie
Peter Mariuta
Judeteana
Premiul III
41
Mezei Cristian
XI A
Concurs Engleza
Ciupe Florina
Judeteana
Mentiune
42
Pop Estera Ligia
IX D
Concurs Engleza
Ciupe Florina
Nationala
Premiul III
43
Pop Estera Ligia
IX D
Concurs Engleza
Ciupe Florina
Judeteana
Premiul III
44
Gherman Irina
XI D
Concurs Geografie
Santa Valeria
Judeteana
Premiul I
45
Mos Gabriela
V
Concurs Limba Romana
Griguta Monica
Judeteana
Premiul I
46
Borodi Lorena
V
Concurs Limba Romana
Griguta Monica
Judeteana
Premiul II
47
Sas Diana
V
Concurs Limba Romana
Griguta Monica
Judeteana
Premiul II
48
Roman Andra
X A
Concurs Matematica
Indre Iulian
Judeteana
Mentiune
49
Pop Dan
IX A
Concurs Matematica
Miholca Gavril
Judeteana
Mentiune
50
Vatavului Doru
IX A
Concurs Matematica
Miholca Gavril
Judeteana
Mentiune
51
Pop Andra Madalina
XI D
Concurs Matematica
Miholca Gavril
Judeteana
Premiul I
52
Griguta Vlad
VIII
Concurs Matematica
Indre Iulian
Judeteana
Premiul I
53
Pop Estera Ligia
IX D
Concurs Matematica
Miholca Gavril
Judeteana
Premiul I
54
Mos Gabriela
V
Concurs Matematica
Lese Teodor
Nationala
Premiul I
55
Sas Diana
V
Concurs Matematica
Lese Teodor
Judeteana
Premiul I
56
Sas Diana
V
Concurs Matematica
Lese Teodor
Nationala
Premiul II
57
Mos Gabriela
V
Concurs Matematica
Lese Teodor
Judeteana
Premiul II
58
Pop Andrada
V
Concurs Matematica
Lese Teodor
Nationala
Premiul II
59
Sas Diana
V
Concurs Matematica
Lese Teodor
Judeteana
Premiul III
60
Vele Viorelia
XII
Concurs Matematica
Lese Teodor
Judeteana
Premiul III
61
Ungur Alexandra
VII
Concurs Matematica
Indre Iulian
Judeteana
Premiul III
62
Griguta Andreea
VI
Concurs Matematica
Indre Iulian
Judeteana
Premiul III
63
Gherman Irina
XI D
Concurs Matematica
Miholca Gavril
Judeteana
Premiul III
64
Man Mihaela
VI
Micii fizicieni
Boga Ana
Judeteana
Mentiune
65
Griguta Andreea
VI
Micii fizicieni
Boga Ana
Judeteana
Premiul I
66
Echipa Volei Baieti
-
Sport
Candea Claudiu
Judeteana
Premiul II
67
Echipa Volei Fete
-
Sport
Ceteras Mihaela
Judeteana
Premiul III
Inapoi la Meniu