Performante ale elevilor din perioada "2008-2009 Concursuri Scolare"

Nr. crt
Nume Prenume
Clasa
Materia
Profesor Indrumator
Nivel
Rezultat
1
Bogdan Anamaria
IX C
Atletism Cross
Tura Ioan
Judeteana
Mentiune
2
Petrut Georgiana
XII D
Colocviile "Mihai Eminescu"
Bilt Valeria
Judeteana
Premiul I
3
Cosma Ciprian
XI A
Colocviul National "Universul Einstein"
Lese Mihaela
National
in curs
4
Farcas Mihai
XI A
Colocviul National "Universul Einstein"
Lese Mihaela
National
in curs
5
Pop Mihai
XI A
Colocviul National "Universul Einstein"
Lese Mihaela
National
in curs
6
Faur Daniel
IX A
Concurs Fizica "PHI"
Boga Ana
National
Mentiune
7
Pop Corina
X A
Concurs Fizica "PHI"
Boga Ana
National
Premiul II
8
Bozga Mihai
X A
Concurs Fizica "PHI"
Boga Ana
National
Premiul III
9
Petrut George
IX A
Concurs International "Cauza noastra com
Boga Ana, Peter Mariuta, Heres Saveta
National
Mentiune
10
Faur Daniel
IX A
Concurs International "Cauza noastra com
Boga Ana, Peter Mariuta, Heres Saveta
National
Mentiune
11
Pop Gabriel
IX A
Concurs International "Cauza noastra com
Boga Ana, Peter Mariuta, Heres Saveta
National
Mentiune
12
Boer Mihaela
XI B
Concurs International "Cauza noastra com
Boga Ana, Peter Mariuta, Heres Saveta
National
Mentiune
13
Buda Ioan
XI B
Concurs International "Cauza noastra com
Boga Ana, Peter Mariuta, Heres Saveta
National
Mentiune
14
Danci Angela
XI B
Concurs International "Cauza noastra com
Boga Ana, Peter Mariuta, Heres Saveta
National
Mentiune
15
Demian Catalin
X A
Concurs International "Cauza noastra com
Boga Ana, Peter Mariuta, Heres Saveta
National
Mentiune
16
Buteanu Mihai
X A
Concurs International "Cauza noastra com
Boga Ana, Peter Mariuta, Heres Saveta
National
Mentiune
17
Man Cecilia
IX A
Concurs International "Cauza noastra com
Boga Ana, Peter Mariuta, Heres Saveta
National
Mentiune
18
Bozga Mihai
X A
Concurs International "Cauza noastra com
Boga Ana, Peter Mariuta, Heres Saveta
National
Mentiune
19
Gherman Cristian
X A
Concurs International "Cauza noastra com
Boga Ana, Peter Mariuta, Heres Saveta
National
Mentiune
20
Pop Andreea
IX B
Concurs International "Cauza noastra com
Boga Ana, Peter Mariuta, Heres Saveta
National
Mentiune
21
Manu Bianca
IX A
Concurs International "Cauza noastra com
Boga Ana, Peter Mariuta, Heres Saveta
National
Mentiune
22
Marcu Iulia
XII A
Concursul "Colocviile Nechita Stanescu"
Bilt Valeria
Judeteana
Premiul I
23
Buda Anamaria
XII A
Concursul "Colocviile Nichita Stanescu"
Bilt Valeria
Judeteana
Premiul I
24
Petrut Georgiana
XII D
Concursul "Colocviile Nichita Stanescu"
Bilt Valeria
Judeteana
Premiul II
25
Griguta Vlad
VI
Concursul "Micii Fizicieni"
Lese Mihaela
Judeteana
Premiul I
26
Buteanu Mihai
X A
Concursul "Prin labirintul matematicii"
Lese Teodor
Judeteana
Mentiune
27
Farcas Ionut
XII A
Concursul "Prin labirintul matematicii"
Indre Iulian
Judeteana
Premiul III
28
Manu Andra
XI A
Concursul "Prin labirintul matematicii"
Miholca Gavril
Judeteana
Premiul Special
29
Mezei Cristian
IX A
Concursul de Limba Engleza(Quest)
Turtureanu Diana
Judeteana
Mentiune
30
Danciu Andrei
XII A
Concursul de Limba Engleza(Quest)
Ciupe Florina
Judeteana
Mentiune
31
Nechita Gabriel
V
Concursul interdisciplinar "Plus minus p
Griguta Monica, Indre Iulian
Judeteana
Mentiune
32
Inesc Carina
V
Concursul National "Plus minus poezie"(M
Griguta Monica, Indre Iulian
Judeteana
Premiul I
33
Nechita Ionut
VI
Concursul National de Evaluare in Educat
Ciupe Florina
Judeteana
Mentiune
34
Petrut George
IX A
Concursul National de Evaluare in Educat
Boga Ana
Judeteana
Mentiune
35
Man Cecilia
IX A
Concursul National de Evaluare in Educat
Boga Ana
Judeteana
Mentiune
36
Pop Corina
X A
Concursul National de Evaluare in Educat
Boga Ana
Judeteana
Premiul I
37
Vlasin Ionut
XI A
Concursul National de Evaluare in Educat
Lese Mihaela
Judeteana
Premiul I
38
Bizo Simion
IX A
Concursul National de Evaluare in Educat
Boga Ana
Judeteana
Premiul I
39
Voievod Minerva
IX A
Concursul National de Evaluare in Educat
Boga Ana
Judeteana
Premiul I
40
Demian Catalin
X A
Concursul National de Evaluare in Educat
Boga Ana
Judeteana
Premiul I
41
Danci Angela
XI B
Concursul National de Evaluare in Educat
Heres Saveta
Judeteana
Premiul I
42
Man Ioana
IX A
Concursul National de Evaluare in Educat
Boga Ana
Judeteana
Premiul I
43
Boer Mihaela
XI B
Concursul National de Evaluare in Educat
Heres Saveta
Judeteana
Premiul II
44
Faur Daniel
IX A
Concursul National de Evaluare in Educat
Boga Ana
Judeteana
Premiul II
45
Lese Mihaela
XI A
Concursul National de Evaluare in Educat
Tuns Cosmina
Judeteana
Premiul II
46
Burzo Andrei
IX B
Concursul National de Evaluare in Educat
Boga Ana
Judeteana
Premiul II
47
Herman Brigitta
XI A
Concursul National de Evaluare in Educat
Lese Mihaela
Judeteana
Premiul III
48
Kohan Alfred
IX A
Concursul National de Evaluare in Educat
Boga Ana
Judeteana
Premiul III
49
Griguta Vlad
VI
Concursul National de Evaluare in Educat
Lese Mihaela
Judeteana
Premiul III
50
Perta Tatiana
V
Concursul National de Limba si Literatur
Griguta Monica
Judeteana
Premiul I
51
Pop Iulia
V
Concursul National de Limba si Literatur
Griguta Monica
Judeteana
Premiul I
52
Inesc Carina
V
Concursul National de Limba si Literatur
Griguta Monica
Judeteana
Premiul III
53
Echipa Fotbal
Liceu
Fotbal
Muresan Mihai
Judeteana
Premiul II
54
Pop Andra
IX D
Matematica-Stiinte
Miholca Gavril
National
Premiul I
55
Pop Mihai
XI A
Sesiunea de Referate si Comunicari Stiin
Bott Rozica
Judeteana
Mentiune
56
Cosma Ciprian
XI A
Sesiunea de Referate si Comunicari Stiin
Bott Rozica
Judeteana
Premiul II
57
Serban Radu
X A
Sesiunea de Referate si Comunicari Stiin
Bott Rozica
Judeteana
Premiul III
58
Petrut Georgiana
XII D
Simpozion National "O Europa curata"
Peter Mariuta, Boga Ana
National
in curs
59
Danci Angela
XI B
Simpozionul "Chimia-Prieten sau Dusman"
Peter Mariuta, Stoian Ioan
Judeteana
Mentiune
60
Echipa Volei
Liceu
Volei Baieti
Candea Claudiu
Judeteana
Premiul II
61
Echipa Volei Fete
Liceu
Volei Fete
Tura Ioan
Judeteana
Mentiune
62
Echipa Volei
Liceu
Volei Fete
Tura Ioan
Judeteana
Premiul I
Inapoi la Meniu