Performante ale elevilor din perioada "2006-2007"

Nr. crt
Nume Prenume
Clasa
Materia
Profesor Indrumator
Nivel
Rezultat
1
Echipa Atletism Cross
-
Atletism Cross
Tura Ioan
National
Finalista
2
Echipa Atletism Cross
-
Atletism Cross
Tura Ioan
Judetean
Locul II
3
Echipa Baschet
-
Baschet
Tura Ioan
-
Participare Turneuri Demonstrative
4
Cosma Daniel
XI A
Biologie
Stoian Ioan
Judetean
Premiul IV
5
Man Ionut
XII D
Culturism
National
Locul I
6
Gherman Valentina
X A
Fizica
Lese Mihaela
Judetean
Mentiune
7
Echipa Fortbal
Liceu
Fotbal
Vasc Cristian
Centre locale
Premiul II
8
Echipa Fotbal Baieti
-
Fotbal Baieti
Vasc Cristian
Judetean
2 Locuri II
9
Podina Maria
X D
Franceza
Muresan Sebastian
Judetean
Premiul I
10
Boer Mihaela
IX B
Geografie
Bott Rozica
Judetean
Mentiune
11
Sas Lidia
XI C
Geografie
Bott Rozica
Judetean
Premiu special
12
Sopt Dan
XI A
Informatica
Miholca Cristian
Judeteana
Mentiune 1
13
Cosma Ciprian
IX A
Informatica
Miholca Cristian
Judeteana
Premiul I
14
Candea Diana
XI A
Limba si Literartura Romana
Molnar Anamaria
Judetean
Premiul I
15
Pop Mihai
IX B
Matematica
Miholca Gavril
National
Locul 8
16
Danciu Andrei
X A
Matematica
Indre Iulian
Judetean
Locul III
17
Buda Anamaria
X A
Matematica
Indre Iulian
Judetean
Mentiune
18
Manu Andra
IX A
Matematica
Miholca Gavril
Tabara Judet
Mentiune
19
Farcas Ionut
X A
Matematica
Indre Iulian
Judetean
Mentiune
20
Pop Mihai
IX B
Matematica
Miholca Gavril
Judetean
Premiul I
21
Pasca Crina
XII C
Religie
Micu Calin
Judetean
Locul I
22
Faur Sorina
XII C
Religie
Micu Calin
Judetean
Mentiune
23
Lazar Anamaria
X B
Religie
Micu Calin
Judetean
Premiul II
24
Sas Lidia
XI C
Stiintele Pamantului
Bott Rozica-Geografie, Peter Mariuta-Chimie, Stoian Ioan-Biologie, Boga Ana-Fizica
Judetean
Premiul II
25
Petrut Georgiana
X D
Stiintele Pamantului
Bott Rozica-Geografie, Nechita Petre-Chimie, Stoian Ioan-Biologie, Boga Ana-Fizica
Judetean
Premiul II
26
Echipa Volei Baieti
-
Volei Baieti
Candea Claudiu,Santa Iustina
Zonal
3 Locuri II
27
Echipa Volei Baieti
-
Volei Baieti
Candea Claudiu,Santa Iustina
Judetean
8 Locuri I
28
Echipa Volei
Liceu
Volei Baieti
Santa Iustina
Judetean
Premiul II
29
Echipa Volei Baieti
-
Volei Baieti
Candea Claudiu,Santa Iustina
Zonal
Un Loc III
30
Echipa Volei Fete
-
Volei Fete
Tura Ioan
Judetean
10 Locuri I
31
Echipa Volei Fete
-
Volei Fete
Tura Ioan
Zonal
4 Locuri II
32
Echipa Volei Fete
-
Volei Fete
Tura Ioan
Judetean
6 Locuri II
33
Echipa Volei Fete
-
Volei Fete
Tura Ioan
National
Finaliste
34
Echipa Volei Fete
-
Volei Fete
Tura Ioan
Zonal
Locul I
35
Echipa Volei
Liceu
Volei Fete
Tura Ioan
Judetean
Premiul I
36
Echipa Volei
Liceu
Volei Fete
Tura Ioan
Zonal
Premiul II
Inapoi la Meniu